top of page
photo_2020-10-05_10-56-54.jpg

OZAN TARIK KİMDİR?

Dijital Pazarlama Danışmanı Ve Girişimci.2 Eylül 1995’de Yalova’da doğdum. Üniversite için İzmir’e geldim ve hala İzmir’de yaşıyorum. Toplumun götürdüğü yolda hızla ilerlerken, üniversite sınavında Malzeme Bilimi Ve Mühendisliği bölümünü kazandım. Çocukluğumdan beri mühendis olmak istiyordum ve hayalimdeki mesleğin bu olduğunu düşünüyordum. Çünkü eğer lisede matematik ve fen dersleriniz çok iyiyse doktor, diş hekimi iyiyse de mühendis, mimar olmak zorundaydınız.

Peki Ya Sonra?

Daha sonrasında, Üniversite fabrika stajlarımı yaptıktan sonra, mühendisliğin hayalimdeki meslek olmadığını anladım ve hayatıma mühendislik yaparak devam etmeme kararı aldım. Çünkü hayalimdeki noktaya gelebilmek için, insanlarla iç içe olabilmek ve onların hayatlarına dokunabilmem gerektiğini biliyordum. Böylelikle hayalimdeki mesleği bulabilmek adına yaptığım farklı denemelerden sonra dijital pazarlama ile tanıştım ve bu alanda kendimi ne kadar bilgi bulabildiysem, geliştirmeye çalıştım. Ve Hala devam ediyorum.

Düzenlediğim bir seminerde, bir büyüğümün ” Bu alanda bir çok bilgiye sahipsin, Neden bu bilgilerini bir Youtube kanalı açıp oraya aktarmıyorsun? ” demesi üzerine 19 Mart 2018 tarihinden itibaren düzenli video içerik paylaşmaya başladım ve

 

İşletmelerin facebook, instagram ve pazarlama danısmanlıklarını yaparak, onların yeni müşteriler edinmelerine ve satışlarını artırmalarına yardımcı oluyorum.

OZAN TARIK ÇEPNİ

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANI

bottom of page